୨୩ ଫେବ୍ରୁଆରୀ, ଶନିବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆଜିର ରାଶିଫଳ. ମେଷ : ଆଜିର ଦିନ ଗୃହସ୍ଥ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ତଥା ଯାତ୍ରାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବିଚାରରେ ଉଗ୍ରତା ତଥା ଅଧିକାରର ଭାବନା ବଢ଼ିବ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ବାଦ-ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ବାହନସୁଖ ମିଳିବ। ବୃଷ : ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ଆପଣଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ସାରା ଦିନ ଆପଣ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଉଲ୍ଲାସରେ ବିତାଇବେ। ଦିନର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାନୁସାରେ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ମା’ଘରୁ ଭଲ ସମାଚାର ମିଳିବ ଏବଂ ଲାଭ ହେବ। ମିଥୁନ : ଆପଣ ହୃଦୟ ଏବଂ ମନରେ ଫୂର୍ତ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ଯୋଜନା ବନିବ। ମାନହାନି ନ ହେଉ, ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟକୁ ନେଇକରି ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇପାରେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। କର୍କଟ : ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଫୂର୍ତ୍ତିର ଅଭାବ ରହିବ। ଘରେ ଝଗଡ଼ାର ବାତାବରଣ ନ ହେଉ, ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟ ହେବାର ଆଶଂକା ଅଛି। ଧନର ବ୍ୟୟ ହୋଇପାରେ। କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ସିଂହ : ଆପଣଙ୍କ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଭାଇ-ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଆନନ୍ଦ ପୂର୍ବକ କଟିବ। ମିତ୍ର ଏବଂ ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାରେ ମିତ୍ର ପ୍ରସନ୍ନ ହେବେ। କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ବିଶେଷ ରୁଚି ରହିବ। କନ୍ୟା : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଫଳ ଦେବ। ନିଜର ମିଠା ବାଣୀରେ କାହାର ମଧ୍ୟ ହୃଦୟ ଆପଣ ଜୀତି ପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସିଦ୍ଧ ହେବାର ବହୁତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ସୁଖ ପୂର୍ବକ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ। ତୁଳା : ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ସୃଜନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣ କରିପାରନ୍ତି। ବିଚାରର ଦୃଢତାରେ ଆପଣ କାମକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରି ପାରିବେ। ବିଚ୍ଛା : କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ କାହା ସହିତ ଭ୍ରାନ୍ତି ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ଆଶଂକା ଅଛି। ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ସହିତ କଳହ ହେବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ନବନୁ, ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଧନୁ : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭକାରୀ ଅଟେ। ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଆନନ୍ଦ ଆପଣ ନେଇ ପାରିବେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରାର ଆୟୋଜନ ହେବ। ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି। ଭୋଜନ ଭଲ ମିଳିପାରେ। ମକର : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସଂଘର୍ଷ ମୟ ରହିବ। ବ୍ୟାପାର ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିବାରେ ଲାଭ ହେବ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ଚାକିରିରେ ପ୍ରମୋସନ ହେବ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ପାଠପଢ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ ହେବ। ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦ ପୂର୍ବକ ବିତିବ। ଧନ, ମାନ, ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। କୁମ୍ଭ : ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରତ ଫଳଦାୟୀ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ରହିପାରେ, ଏହି କାରଣରୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାପାଇଁ ଉତ୍ସାହ କମ ହେବ। ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ଭାଳି କରି ଚାଲିବା ହିତକର। ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦ, ବୁଲିବା ପଛରେ ଧନ ବ୍ୟୟ ହୋଇପାରେ। ମୀନ : ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳଦାୟୀ ହେବ। ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମର କାର୍ଯ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା କମ। ଆକସ୍ମିକ ଧନଲାଭର ଯୋଗ ଅଛି। ବ୍ୟାପାରୀବର୍ଗଙ୍କୁ ପୁରୁଣା ପଡ଼ିଥିବା ବାକୀରୁ ଧନ ମିଳିପାରେ। ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ।
5.2k views
1 months ago
Share on other apps
Facebook
WhatsApp
Copy Link
Delete
Embed
I want to report this post because this post is...
Embed Post