@242609450
@242609450

ଓଡିଶା ସମ୍ବାଦ

Odisha Sambad ୨୪X୭ ଓଡ଼ିଆ ଖବର

https://odishasambad.in/supreme-court-upholds-state-govts-revised-medical-bond-policy/ #🗞ଓଡ଼ିଶା ନ୍ୟୁଜ
#

🗞ଓଡ଼ିଶା ନ୍ୟୁଜ

ଓଡ଼ିଶା ସରକାରଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ‘ମେଡ଼ିକାଲ୍ ବଣ୍ଡ ପଲିସି’ ସପକ୍ଷରେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟ - Odisha Sambad
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଡ଼ାକ୍ତରୀ ପଢିବା ପରେ ରାଜ୍ୟ ଛାଡୁଥିବା ଡ଼ାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଲାଗି ଓଡ଼ିଶା ସରକାର ଯେଉଁ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ‘ମେଡ଼ିକାଲ୍ ବଣ୍ଡ ପଲିସି’ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ତାହା ବଳବତ୍ତର ରହିବାକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏସମ୍ପର୍କିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଲାଇଭଲ’.ଇନରେ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଛି । ଏହି ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏସମ୍ପର୍କୀତ ମାମଲା ନେଇ ଗଠିତ ଖଣ୍ଡପୀଠ ସୋମବାର ଦିନ ମେଡ଼ିକାଲ୍ ସୁପର ସ୍ପେଶାଲିଟି ପ୍ରତ୍ୟାଶୀଙ୍କ ଏହା ବିରୋଧରେ ଆଣିଥିବା ରିଟ୍ ପିଟିସନକୁ ଖାରଜ କରିଛନ୍ତି । …
153 ଜଣ ଦେଖିଛନ୍ତି
4 ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ
https://odishasambad.in/board-parikhy-pain-prashna-patra-re-sudhara-aanila-cbse/ #🗞ବ୍ରେକିଙ୍ଗ ନ୍ୟୁଜ #📰ସମ୍ବାଦ
#

🗞ବ୍ରେକିଙ୍ଗ ନ୍ୟୁଜ

ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ରରେ ସୁଧାର ଆଣିଲା ସିବିଏସଇ - Odisha Sambad
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ବୋର୍ଡ ଅଫ ସେକେଣ୍ଡାରୀ ଏଜୁକେସନ(ସିବିଏସଇ) ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଅତିରିକ୍ତ ଚାପ ନଦେବା ପାଇଁ ଏହାର ଦଶମ ଓ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ରରେ ସୁଧାର ଆଣିଛି । ଆସନ୍ତା ୨୦୨୦ରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷାରେ ଦୀର୍ଘଉତ୍ତର ମୂଳକ ପ୍ରଶ୍ନ ଗୁଡିକୁ କମାଇ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ୱିତ ରାତିରେ ଲାଗଦାର ଟ୍ୱିଟ କରି ସିବିଏସଇ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛି । ସେହିପରି ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ଗଣିତ, ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନ, ରାସାୟନିକ …
105 ଜଣ ଦେଖିଛନ୍ତି
4 ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ
ଅନ୍ୟ ଏପ୍ ରେ ଶେୟର କରନ୍ତୁ
Facebook
WhatsApp
ଲିଙ୍କ କପି କରନ୍ତୁ
ଡିଲିଟ କରନ୍ତୁ
Embed
ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ମୁଁ ରିପୋର୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହେଁ, କାରଣ..
Embed Post
ଅନ୍ୟ ଏପ୍ ରେ ଶେୟର କରନ୍ତୁ
Facebook
WhatsApp
ଅନ-ଫୋଲୋ
ଲିଙ୍କ କପି କରନ୍ତୁ
ରିପୋର୍ଟ
ବ୍ଲକ କରନ୍ତୁ
ମୁଁ ରିପୋର୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହେଁ କାରଣ,